Strike: Difference between revisions
From Destinypedia, the Destiny wiki
m (→Destiny 2) |
Xchievement (talk | contribs) |
||
Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
| [[Lake of Shadows]] || ''TBA'' || [[European Dead Zone]], [[Earth]] || Destiny 2 || Until Fall 2018 | | [[Lake of Shadows]] || ''TBA'' || [[European Dead Zone]], [[Earth]] || Destiny 2 || Until Fall 2018 | ||
|- | |||
| [[UnNamed Strike]] ||''TBA'' || [[European Dead Zone]], [[Earth]] || [[Destiny 2]] || No | |||
|- | |||
|} | |} | ||