Hunter: Difference between revisions
From Destinypedia, the Destiny wiki
(→Trivia) |
No edit summary |
||
Line 157: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
|[[Himura Shinobu]] || Six Coyotes || Member || || | |[[Himura Shinobu]] || Six Coyotes || Member || || | ||
|- | |||
|[[Hsei-22]] || || || || | |||
|- | |- | ||
|[[Jaren Ward]] || Vanguard || Guardian || Deceased || | |[[Jaren Ward]] || Vanguard || Guardian || Deceased || |