Xûr, Agent of the Nine/Inventory History: Difference between revisions
From Destinypedia, the Destiny wiki
(Week 70) |
(Week 71) |
||
Line 533: | Line 533: | ||
|N/A | |N/A | ||
|Heavy Weapon Engram | |Heavy Weapon Engram | ||
|- | |||
|71 (01/15/16 - 01/17/16) | |||
|[[Ruin Wings]] | |||
|[[Celestial Nighthawk]] | |||
|[[The Impossible Machines]] | |||
|N/A | |||
|Helmet Engram | |||
|Primary Weapon Engram | |||
|- | |- | ||
|} | |} |