5,790
edits
No edit summary |
(→Destiny 2: +) |
||
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
! Strike Name !! Level !! Location !! Expansion/Update !! PlayStation Exclusive | ! Strike Name !! Level !! Location !! Expansion/Update !! PlayStation Exclusive | ||
|- | |||
| [[Exodus Crash]] || ''TBA'' || Arcadian Valley, Nessus || [[Destiny 2]] || No | |||
|- | |- | ||
| [[The Inverted Spire]] || ''TBA'' || [[Arcadian Valley]], [[Nessus]] || [[Destiny 2]] || No | | [[The Inverted Spire]] || ''TBA'' || [[Arcadian Valley]], [[Nessus]] || [[Destiny 2]] || No | ||
Line 97: | Line 99: | ||
| [[Lake of Shadows]] || ''TBA'' || [[European Dead Zone]], [[Earth]] || [[Destiny 2]] || Until Fall 2018 | | [[Lake of Shadows]] || ''TBA'' || [[European Dead Zone]], [[Earth]] || [[Destiny 2]] || Until Fall 2018 | ||
|- | |- | ||
| | | [[The Arms Dealer]] || ''TBA'' || European Dead Zone, Earth || [[Destiny 2]] || No | ||
|- | |- | ||
| ' | | [[Savathûn's Song]] || ''TBA'' || [[New Pacific Arcology]], [[Titan (moon)|Titan]] || [[Destiny 2]] || No | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[The Pyramidion]] || ''TBA'' || [[Echo Mesa]], [[Io]] || [[Destiny 2]] || No | ||
|} | |} | ||