5,790
edits
(Week 71) |
(Week 72) |
||
Line 541: | Line 541: | ||
|Helmet Engram | |Helmet Engram | ||
|Primary Weapon Engram | |Primary Weapon Engram | ||
|- | |||
|72 (01/22/15 - 01/24/15) | |||
|'''[[Mk. 44 Stand Asides]]''' | |||
|[[Sealed Ahamkara Grasps]] | |||
|[[The Ram]] | |||
|N/A | |||
|Chest Engram | |||
|'''Gauntlet Engram''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} |