5,790
edits
(→Year Three: Week 111) |
(→Year Three: Week 112) |
||
Line 879: | Line 879: | ||
|'''Helmet Engram''' | |'''Helmet Engram''' | ||
|[[Truth|Heart of Gold]]<br>'''[[Trespasser|Fallen Assassin]]''' | |[[Truth|Heart of Gold]]<br>'''[[Trespasser|Fallen Assassin]]''' | ||
|- | |||
|112 (10/28/16 - 10/30/16) | |||
|'''[[Eternal Warrior]]''' | |||
|'''[[Achlyophage Symbiote]]''' | |||
|'''[[Skull of Dire Ahamkara]]''' | |||
|'''[[Bad Juju]]''' | |||
|N/A | |||
|'''Special Weapon Engram''' | |||
|[[Hawkmoon|Moonglow]]<br>'''[[The Young Wolf's Howl|The Wolves Remember]]''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} |