Strike: Difference between revisions
→Destiny 2
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 151: | Line 151: | ||
|- | |- | ||
| [[The Lightblade]] || 1430 || [[High Coven]], [[Throne World]] || [[The Witch Queen]] || No || [[Alak-Hul, the Darkblade|Alak-Hul, The Lightblade]] || None || Available | | [[The Lightblade]] || 1430 || [[High Coven]], [[Throne World]] || [[The Witch Queen]] || No || [[Alak-Hul, the Darkblade|Alak-Hul, The Lightblade]] || None || Available | ||
|- | |||
| [[Birthplace of the Vile]] || 1510 || [[High Coven]], [[Throne World]] || [[The Witch Queen]] || No || [[Heimiks, Warden of the Harvest]] || None || Available | |||
|- | |- | ||
|} | |} |