Crucible: Difference between revisions
→Destiny 2
m (→Destiny 2) |
|||
Line 165: | Line 165: | ||
| [[Pacifica]] || [[New Pacific Arcology]], [[Titan (moon)|Titan]] || [[Curse of Osiris]] || No | | [[Pacifica]] || [[New Pacific Arcology]], [[Titan (moon)|Titan]] || [[Curse of Osiris]] || No | ||
|- | |- | ||
| [[Radiant Cliffs]] || | | [[Radiant Cliffs]] || Mercury's Past, [[Infinite Forest]] || Curse of Osiris || No | ||
|- | |- | ||
| [[Wormhaven]] || New Pacific Arcology, Titan || Curse of Osiris || Yes | | [[Wormhaven]] || New Pacific Arcology, Titan || Curse of Osiris || Yes | ||
|- | |- | ||
| [[The Burnout]] || [[ | | [[The Burnout]] || Vex Future, [[Infinite Forest]], [[Mercury]] || Base game || No | ||
|- | |||
| [[Solitude]] || [[Warmind]] Facility Hellas, [[Mars]] || Warmind || No | |||
|- | |||
| [[Meltdown]] || [[Clovis Bray]] Special Projects, [[Mars]] || Warmind || No | |||
|} | |} | ||