7,555
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 137: | Line 137: | ||
|- | |- | ||
| [[Altar of Flame]] || Caloris Basin, [[Mercury]] || Base game || No | | [[Altar of Flame]] || Caloris Basin, [[Mercury]] || Base game || No | ||
|- | |||
| [[Emperor's Respite]] || [[The Leviathan]], Nessus Orbit || Base game || No | |||
|- | |- | ||
| [[Endless Vale]] || [[Arcadian Valley]], [[Nessus]] || Base game || No | | [[Endless Vale]] || [[Arcadian Valley]], [[Nessus]] || Base game || No | ||
|- | |||
| [[Eternity]] || ''TBD'' || Base game || No | |||
|- | |- | ||
| [[Javelin-4]] || [[Warsat]] Launch Facility, [[Io]] || Base game || No | | [[Javelin-4]] || [[Warsat]] Launch Facility, [[Io]] || Base game || No | ||
Line 154: | Line 158: | ||
| [[Vostok]] || [[Felwinter Peak]], Earth || Base game || No | | [[Vostok]] || [[Felwinter Peak]], Earth || Base game || No | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||