7,555
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 139: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| [[Vostok]] || [[Felwinter Peak]], [[Earth]] || Base game || No | | [[Vostok]] || [[Felwinter Peak]], [[Earth]] || Base game || No | ||
|- | |||
| [[Altar of Flame]] || Caloris Basin, [[Mercury]] || Base game || No | |||
|} | |} | ||