7,593
edits
(→Destiny 2: ~) |
No edit summary |
||
Line 158: | Line 158: | ||
| [[Vostok]] || [[Felwinter Peak]], Earth || Base game || No | | [[Vostok]] || [[Felwinter Peak]], Earth || Base game || No | ||
|- | |- | ||
| [[Emperor's Respite]] || [[Leviathan (ship)|Leviathan]], [[Nessus]] Orbit || Base game || No | |||
|- | |||
| [[Eternity]] || [[Unknown Space]] || Base game || No | |||
|} | |} | ||