Warlock: Difference between revisions
→Mentioned
Line 144: | Line 144: | ||
|- | |- | ||
| [[Nethe Pav]] || Vanguard || Guardian || Deceased || - | | [[Nethe Pav]] || Vanguard || Guardian || Deceased || - | ||
|- | |||
|[[Nirwen]] ||[[Iron Wolves]] || Member || Deceased || | |||
|- | |- | ||
| [[Pujari]] || [[Thanatonaut]]s || - || - || | | [[Pujari]] || [[Thanatonaut]]s || - || - || |