551
edits
No edit summary |
Xchievement (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| [[Izanami Forge]] || 50 || 630-650 || [[Arcadian Valley]], [[Nessus]] || [[Black Armory (expansion)|Black Armory]] || No || [[Sublimating Mind, Forge Warden]] || N/A | | [[Izanami Forge]] || 50 || 630-650 || [[Arcadian Valley]], [[Nessus]] || [[Black Armory (expansion)|Black Armory]] || No || [[Sublimating Mind, Forge Warden]] || N/A | ||
|- | |||
| [[Bergusia Forge]] || 50 || 640-660 || TBD || [[Black Armory (expansion)|Black Armory]] || No || TBD || N/A | |||
|} | |} | ||
edits