5,790
edits
(Week 75) |
(Week 76) |
||
Line 573: | Line 573: | ||
|Gauntlet Engram | |Gauntlet Engram | ||
|Helmet Engram | |Helmet Engram | ||
|- | |||
|76 (02/19/16 - 02/21/16) | |||
|[[The Taikonaut]] | |||
|[[Skyburners Annex]] | |||
|[[Claws of Ahamkara]] | |||
|N/A | |||
|Helmet Engram | |||
|Gauntlet Engram | |||
|- | |- | ||
|} | |} |